Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Долна облека

Дизајнер: Liu Jo
SKU: VA4180J6448_N9198
состав:98%полистер 13%еластин
5.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 2B, 5B, 4B, 3B, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаДолна облека
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 2B, 5B, 4B, 3B, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаДолна облека
banner