Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Twinset
SKU: 241AT3042_6
состав:53% полиестер, 47% памук
10.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XS, M, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XS, M, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner