Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Комбинизони

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4317T4818_X0542
состав:78% лиоцел, 22% лен
20.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 46, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
КатегоријаКомбинизони
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 46, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаКомбинизони
banner