Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Self Portrait - Чанти

Дизајнер: Self - Portrait
SKU: SS24-305-B_BLACK
состав:90%стакло10%челик
36.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: OS, контакт: 075 363 261
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: OS, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: OS, контакт: 075 363 261
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: OS, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧанти
banner