Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Палта

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 2411911011_3
состав:90% полиестер 10% еластин
19.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 48, 42, 44, 46, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 48, 42, 44, 46, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
banner