Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Фармерки

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: 24414134_130
состав:82%памук, 18%полиестер
14.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 56, 48, 58, 52, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 56, 48, 58, 52, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
banner