Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Ремени

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: 24416013_11
состав:100%кожа
10.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 95, 105, 100, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаРемени
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 95, 105, 100, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаРемени
Колекција2024 Пролет-Лето
banner