Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Патики

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: 24418000_13
состав:49%полиестер, 51%кожа, 100% полиестер
16.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 45, 40, 41, 43, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПатики
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 45, 40, 41, 43, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПатики
Колекција2024 Пролет-Лето
banner