Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Папучи

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: 24418011_591
состав:100%кожа, 100%гума
16.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 45, 41, 42, 43, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПапучи
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 45, 41, 42, 43, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПапучи
banner