Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Панталони

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: 13314021_13
состав:56%помук, 42%модал, 2%спандекс
18.490 ден
12.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 62, 56, 50, 52, 54, 58, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 62, 56, 50, 52, 54, 58, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПанталони
banner