Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Блузи

Дизајнер: Marella
SKU: 2423946044_4
состав:95%памук,5%еластин
8.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, S, M, контакт: 078 339 775
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, S, M, контакт: 078 339 775
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаБлузи
banner