Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Додатоци

Дизајнер: Carpisa
SKU: AA965101C00_Red
состав:% % 20 80 Памук Полиестер
690 ден
207 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаНема сезона 2020
КатегоријаДодатоци
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаНема сезона 2020
КатегоријаДодатоци
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Carpisa - Ремени

состав:% 100 Полиуретан
390 ден

Carpisa - Паричници

состав:-
1.290 ден

Carpisa - Чанти

состав:% 100 ПВЦ
1.990 ден
banner