Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Бермуди

Дизајнер: YamamaY
SKU: ICUD99X017_72
состав: 7% 93% Еластин Најлон
890 ден
Достапност: Нема на залиха
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаБезвременски 2019
КатегоријаБермуди
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаБезвременски 2019
КатегоријаБермуди
banner