Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Чорапи/Хулахопки

Дизајнер: YamamaY
SKU: TCZU163001_72
состав:67% Вискоза 22% Најлон 8% Кашмир 3% Еластин
490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: TU, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: TU, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧорапи/Хулахопки
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: TU, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: TU, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧорапи/Хулахопки
banner