Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Чорапи/Хулахопки

Дизајнер: YamamaY
SKU: APMD161004_278
состав:26% 74% Еластин Најлон
3.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L/XXL, XS/M, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS/M, L/XXL, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЧорапи/Хулахопки
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L/XXL, XS/M, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS/M, L/XXL, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЧорапи/Хулахопки
banner