Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Чанти

Дизајнер: YamamaY
SKU: CBXU172011_128
состав:100% Полиестер
2.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XXL, XXXL, M, XL, L, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: L, XXXL, M, XL, XXL, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолМашки
КатегоријаЧанти
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XXL, XXXL, M, XL, L, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: L, XXXL, M, XL, XXL, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
КатегоријаЧанти
Колекција2024 Пролет-Лето
banner