Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Ноќници

Дизајнер: YamamaY
SKU: LSOD171006_96
состав:100% Полиамид
2.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: L, M, S, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, M, L, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНоќници
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: L, M, S, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, M, L, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНоќници
banner