Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Костими за капење

Дизајнер: YamamaY
SKU: CBXU162001_24
состав:100% Полиестер
1.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, XXXL, M, L, XXL, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XL, XXL, XXXL, S, M, L, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M, XXXL, L, S, XL, XXL, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, XXXL, M, L, XXL, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XL, XXL, XXXL, S, M, L, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M, XXXL, L, S, XL, XXL, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
banner