Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Фустани

Дизајнер: YamamaY
SKU: AKAD172012_128
состав:100% Вискоза
1.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: M/L, S/M, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: S/M, M/L, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: M/L, S/M, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: S/M, M/L, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Колекција2024 Пролет-Лето
banner