Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Долна облека

Дизајнер: YamamaY
SKU: IBRD99X001_55
состав:
990 ден
Достапност: Нема на залиха
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2018
КатегоријаДолна облека
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2018
КатегоријаДолна облека
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

YamamaY - Долна облека

состав: 10% 90% Памук Еластин
990 ден

YamamaY - Долна облека

состав:
590 ден
banner