Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Пижами

Дизајнер: YamamaY
SKU: PPCD171005_128
состав:50% Памук 50% Вискоза
1.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, S, XL, M, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M, XL, S, XS, L, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПижами
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, S, XL, M, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M, XL, S, XS, L, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПижами
banner