Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Пижами

Дизајнер: YamamaY
SKU: PPLU163013_72
состав:60% Памук 40% Полиестер
3.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: L, XL, XXL, M, XS, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XXL, S, L, M, XS, XL, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПижами
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: L, XL, XXL, M, XS, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XXL, S, L, M, XS, XL, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПижами
banner