Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Пижами - Долен дел

Дизајнер: YamamaY
SKU: LPBD99X001_96
состав:100% Полиестер
1.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, L, XL, S, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, M, XL, S, контакт: 078 269 548
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M, L, S, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Нема сезона
КатегоријаПижами - Долен дел
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, L, XL, S, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, M, XL, S, контакт: 078 269 548
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M, L, S, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Нема сезона
КатегоријаПижами - Долен дел
banner