Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Папучи

Дизајнер: YamamaY
SKU: SIFD162002_145
состав:#x20; 100%
1.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 40/41, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 38/39, 40/41, 36/37, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПапучи
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 40/41, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 38/39, 40/41, 36/37, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПапучи
banner