Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Папучи

Дизајнер: YamamaY
SKU: SPFU161002_24
состав:100% Полиестер
1.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 43/44, 45/46, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 43/44, 45/46, 41/42, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 45/46, 43/44, 41/42, контакт: 078 269 548
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПапучи
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 43/44, 45/46, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 43/44, 45/46, 41/42, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 45/46, 43/44, 41/42, контакт: 078 269 548
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПапучи
banner