Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Модни додатоци

Дизајнер: YamamaY
SKU: SAAD172015_128
состав:82% Полиамид 18% Еластин
690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМодни додатоци
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМодни додатоци
banner