Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Модни додатоци

Дизајнер: YamamaY
SKU: SCTD163003_128
состав:92% Полиамид 8% Еластин
690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМодни додатоци
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМодни додатоци
banner