Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Модни додатоци

Дизајнер: YamamaY
SKU: SAAD162009_128
состав:80% Полиамид 20% Еластин
690 ден
345 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМодни додатоци
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМодни додатоци
banner