Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Маици

Дизајнер: YamamaY
SKU: AMAO172002_15
состав:100% Памук
990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 4/6, 8/10, 12, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 4/6, 8/10, 12, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner