Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Маици

Дизајнер: YamamaY
SKU: BMAU171002_72
состав:83%Памук 17%Еластин
3.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: XL, XXL, S, L, M, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XL, XXL, L, M, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолМашки
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: XL, XXL, S, L, M, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XL, XXL, L, M, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
КатегоријаМаици
banner