Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Костими за капење

Дизајнер: YamamaY
SKU: CVED172B05_23
состав:74%Најлон 26% Еластин
2.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 4, 5, 3, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 3, 4, 2, 5, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКостими за капење
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 4, 5, 3, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 3, 4, 2, 5, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКостими за капење
Колекција2024 Пролет-Лето
banner