Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Килоти

Дизајнер: YamamaY
SKU: IPAU163013_24
состав: 95%Памук 5% Еластин
690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 7, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКилоти
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 7, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКилоти
banner