Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Костими за капење - Долен дел

Дизајнер: YamamaY
SKU: CSLD162028_91
состав:5% Еластин 95% Полиамид
1.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 4, 3, 2, 5, 1, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 5, 1, 3, 4, 2, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 4, 3, 1, 2, 5, контакт: 078 269 548
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење - Долен дел
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 4, 3, 2, 5, 1, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 5, 1, 3, 4, 2, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 4, 3, 1, 2, 5, контакт: 078 269 548
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење - Долен дел
banner