Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Килоти

Дизајнер: YamamaY
SKU: IPAU161015_72
состав:95%Памук, 5%Еластин
690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 5, 7, 8, 4, 6, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 4, 8, 6, 7, 5, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 3, 7, 8, 6, 5, 4, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКилоти
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 5, 7, 8, 4, 6, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 4, 8, 6, 7, 5, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 3, 7, 8, 6, 5, 4, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКилоти
banner