Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Килоти

Дизајнер: YamamaY
SKU: IPAU161001_223
состав:5% Памук 95% Еластин
690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 5, 4, 7, 8, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 4, 5, 7, 6, 8, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 4, 7, 8, 6, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКилоти
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 5, 4, 7, 8, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 4, 5, 7, 6, 8, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 4, 7, 8, 6, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКилоти
banner