Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Долна облека

Дизајнер: YamamaY
SKU: ICUD99X013_757
состав:
690 ден
Достапност: Нема на залиха
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2018
КатегоријаДолна облека
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2018
КатегоријаДолна облека
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

YamamaY - Долна облека

состав: 15% 85% Еластин Најлон
690 ден

YamamaY - Долна облека

состав: 23% 77% Еластин Најлон
690 ден

YamamaY - Долна облека

состав:
345 ден 690 ден

YamamaY - Долна облека

состав: 6% 94% Памук Еластин
490 ден
banner