Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Долна облека

Дизајнер: YamamaY
SKU: BBDD99X001_72
состав: 59% полиамид 41% еластин
3.690 ден
Достапност: Нема на залиха
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаНема сезона
КатегоријаДолна облека
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаНема сезона
КатегоријаДолна облека
banner