Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Костими за капење - Горен дел

Дизајнер: YamamaY
SKU: CFAD172B10_171
состав:95% Полиамид 5% Еластин
2.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 3, 2, 5, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 3, 4, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење - Горен дел
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 3, 2, 5, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 3, 4, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење - Горен дел
banner