Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Костими за капење - Долен дел

Дизајнер: YamamaY
SKU: CSLU172001_24
состав:82% Полиамид 18% Еластин
1.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XL, XXL, S, L, M, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M, XL, L, S, XXL, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолМашки
КатегоријаКостими за капење - Долен дел
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XL, XXL, S, L, M, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M, XL, L, S, XXL, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
КатегоријаКостими за капење - Долен дел
Колекција2024 Пролет-Лето
banner