Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Градник

Дизајнер: YamamaY
SKU: IPUD171B23_128
состав:71% Полиамид 16% Еластин 13% Полиестер
1.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 5, 4, 1, 2, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 2, 4, 5, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаГрадник
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 5, 4, 1, 2, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 2, 4, 5, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаГрадник
Колекција2024 Пролет-Лето
banner