Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Килоти

Дизајнер: YamamaY
SKU: IBND171019_96
состав:90% Полиамид 10% Еластин
990 ден
693 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 2, 4, 3, 1, 5, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 2, 4, 3, 1, 5, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКилоти
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 2, 4, 3, 1, 5, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 2, 4, 3, 1, 5, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКилоти
Колекција2024 Пролет-Лето
banner