Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Костими за капење - Долен дел

Дизајнер: YamamaY
SKU: CSLD172002_282
состав:80% Полиамид 20% Еластин
1.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 6, 3, 2, 4, 5, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 6, 4, 2, 3, 5, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКостими за капење - Долен дел
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 6, 3, 2, 4, 5, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 6, 4, 2, 3, 5, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКостими за капење - Долен дел
banner