Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Чорапи/Хулахопки

Дизајнер: YamamaY
SKU: TAUD171002_72
состав:86%Најлон 14%Еластин
1.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 3/4-M/L, 1/2-S, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 1/2-S, 3/4-M/L, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧорапи/Хулахопки
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 3/4-M/L, 1/2-S, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 1/2-S, 3/4-M/L, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧорапи/Хулахопки
banner