Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Долна облека

Дизајнер: YamamaY
SKU: IPUD171B18_38
состав:75%Полиамид 17% Еластин 8%Полиестер
1.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 1, 5, 3, 2, 4, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 3, 1, 2, 5, 4, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаДолна облека
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 1, 5, 3, 2, 4, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 3, 1, 2, 5, 4, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаДолна облека
banner