Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Килоти

Дизајнер: YamamaY
SKU: ISLU171001_19
состав:95% Памук 5% Еластин
690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 7, 4, 3, 2, 8, 5, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 4, 6, 5, 8, 7, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолМашки
КатегоријаКилоти
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 7, 4, 3, 2, 8, 5, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 4, 6, 5, 8, 7, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
КатегоријаКилоти
Колекција2024 Пролет-Лето
banner