Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Долна облека

Дизајнер: YamamaY
SKU: ISLU171001_13
состав:95% Памук 5% Еластин
690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 7, 4, 6, 8, 5, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 3, 6, 2, 4, 5, 7, 8, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолМашки
КатегоријаДолна облека
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 7, 4, 6, 8, 5, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 3, 6, 2, 4, 5, 7, 8, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
КатегоријаДолна облека
banner