Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Долна облека

Дизајнер: YamamaY
SKU: IBND163012_241
состав:68% Полиамид 32% Еластин
990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 1, 5, 3, 4, 2, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаДолна облека
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 1, 5, 3, 4, 2, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаДолна облека
banner