Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Костими за капење - Долен дел

Дизајнер: YamamaY
SKU: CTAD162006_282
состав:80%Полиамид 20%Еластин
990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: XS/S, M/L, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M/L, XS/S, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: M/L, XS/S, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење - Долен дел
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: XS/S, M/L, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M/L, XS/S, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: M/L, XS/S, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење - Долен дел
banner