Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Костими за капење - Горен дел

Дизајнер: YamamaY
SKU: CBAD162B05_945
состав:80%Полиамид 20%Еластин
1.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 4, 2, 3, 5, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 4, 2, 5, 3, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 4, 2, 3, 5, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење - Горен дел
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 4, 2, 3, 5, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 4, 2, 5, 3, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 4, 2, 3, 5, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење - Горен дел
banner