Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Костими за капење - Долен дел

Дизајнер: YamamaY
SKU: CSLD172014_91
состав:80%Полиамид 20%Еластин
990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 2, 3, 4, 6, 1, 5, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 3, 5, 4, 6, 2, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКостими за капење - Долен дел
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 2, 3, 4, 6, 1, 5, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 3, 5, 4, 6, 2, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКостими за капење - Долен дел
banner